October 2012

HALLOWEEN

30. october 2012 at 18:52 | Vera Schona |  kecy, žvásty ...
Že prý je zítra Halloween, a já o tom ani nevím ty kks:DDD tak co to je:D
Plánujete ho nějak oslavovat? A pokud ano, tak jak? To by mne zajímalo, protože já vůbec nemám žádný nápad:X Do školy se možná nějak nalíčím ale jinak nevííím teda:X
Napište:*
ps. ROZKLIKNěTE CELý čLáNEK , JSOU TAM HALLOWEENSKé POPISKY!:D

PRYČ S ČERNÝMI TEČKAMI!

29. october 2012 at 23:18 | Vera Schona |  fashion
Dobrý večer všem!
Připravila jsem pro vás (dle mého názoru) moc skvělý článek! Máš černé tečky a .. určitě ti vadí. mám tu pro tebe návod (krok za krokem) jak se černých teček zbavit.
Z půlky je to babská rada, z půlky je to asi ten nejjednoduší a nejlevnější způsob, jak se jich zbavit.

Co je k tomu potřeba? POUZE mléko (jakékoliv , jen né slazené), a obyčejnou želatinu v prášku. Ještě si vyndej polévkovou lžíci a sklenici, která může být i do mikrovlnky.
POSTUP : do sklenice smíchej jednu polévkovou lžíci mléka s jednou lžící želatiny. Měla by vzniknout hustá kašovitá hmota. Dej to na 10 sekund do mikrovlnky. Obsah sklenice se po zahřátí 'zkrémovatí'. Ale pozor. Směs nesmí být přílíš horká! Pokud tak bude, nech cca 20 sek. vychladnout a je to! Teď vezmi kosmetický štětec nebo klidně vatovou tyčinku a hmotu nanes na všechna místa, kde chceš odstranit černé tečky (ale pozor, až to budete strhávat, trochu to bolí..) . Vše nech 10 minut zaschnout. Vytvoří se 'slupka' kterou sloupneš a na ní budou i ošklivé černé tečky.
A máme hotovo:) Na konec ještě ošetřete nějakým kvalitním pleťovým mlékem či krémem, aby se kůže očistila.

Já to mám odzkoušeno, jdete do toho?
Pak mi napište, jak to dopadlo, dost by mě to zajímalo:))

Vera

AVATARY 0.2 - Vánoce

29. october 2012 at 18:47 | Vera Schona |  Avatary
Blíží se Vánoční čas, a tak jsou zde Vánoční avatary.
Pro více avatarů klikni na celý článek(:

Nový začátek

27. october 2012 at 23:36 | Vera Schona |  kecy, žvásty ...
Ahoj.
Tak se Vám po dlouhé době opět hlásím, nebo teda. Myslím, že si mne nikdo nepamatuje, nikdo neví kdo jsem, nikdo neví co je tenhle blog vlastně zač a tak. 'Představím' se Vám . Jmenuji se Veronika, ale na blogu vystupuji pod jménem Verča08. Ale, jak už to vypovídá z nadpisu.. Nový začátek, nové všechno. Má nová přezdívka bude Vera Schona. Proč? Protože se mi to líbí. Ani nevím, jak jsem na to došla, ale líbí se mi. Více o tomhle psát nebudu. Vlastně, nemám psát ani o čem.
Vytvořila jsem nové záhlaví, na layout nemám čas a hlavně to ani neumím.
Do učení se mi zrovna moc nechce, už toho mám dost ze školy.
Tak, a já už se jdu pomalu vrhnout na mé nové články, rubriky, fashion tipy a tak dále. Tak, pro některé dobrou noc, pro mě .. Dlouhou, prodlouženou.
Mějte se:)
Vera.