článek

18. january 2009 at 13:15
LUCIE VONDRÁČKOVÁ
- ROZHOVOR :1 ČÁST
- Jsi právě teď šťastná?
A jak!!!:-)Vánoce mám radši než narozeniny,svátky,prostě všechny ostatní oslavy dohromady.Sejdeme se vždycky celá rodina a nikdo nepracuje.
-jaký jsi dárkový typ?Nakupuješ na poslední chvíli nebo naopak dopředu?
Dopředu moc ne . Ale mám teď hrozně ráda jako dárky poukazy-třeba permice do bazénu na celý rok,vlakovou kilimetrickou banku nebo tak.Problém je v tom že většinou dávám pouzkazy co bych sama chtěla dostat,tak ani nevím,jestli z toho mají lidi radost.(Smích)A mě je nikdo nedá(Smích)


-Když zapátráš v paměti - jaký jsi vymyslela nejlepší dárek?
Myslela jsem,že právě loni třeba poukaz na masáž.Ale asi
jsem se pěkně sekla
.
Nikoho to nezajímalo.(Smích)Taky jsem
jednou pořídila nádherný svetry-ale líbili se akorát našemu
kocourovi.Dobře se mu v nich spalo(Smích).Musím letos něco vymyslet.
-Pamatuješ si na nějaký dárek,který tě fakt dostal?
Když mi bylo asi deset let,tak jsem dostala dva nádherné obrovské mončičáky z Ekvádoru.V té době to byla rarita.Měla jsem z nich velkou radost a nechtěla je pustit z náruče,tak jsem hnedpo Vánocích přitáhla i do školy.Jenže tam šli z ruky do ruky a když se ke mně vrátili,tak už hezký nebyly.
-
Budeš mít letos zamilované Vánoce??
Já jsem vždycky hodně opatrně zamilovaná.Do citů se radši nikdy nepouštím po hlavě.Už nechci být Down.Ale myslím že mám teď docela fajn období.
-
Jak prožíváš zamilované období?
Rozhodně se mi líp pracuje,když zamilovaná nejsem.To se pak píšou texty jedna báseň.Když řešíte nějaký problém nebo se s někým rozejdete,jste papiňák plný emocí.To se pak skvěle zpíva a dobře hraje...CD Fénix přesně takhle vznikalo.Rozchod je recept na dobré písničky:-)
- Co ty a Tomáš Verner?Je to pravda?
Jo jsme kamarádi.A je to pekelně zamotaný,protože Tomáš hodně cestuje.No...hodně je asi slabí slovo.Prostě na sobě maká a dřě.Takže je zázrak,když se vidíme :-) . Ale když už se sejdem,tak si hodně rozumíme.Je to skvělej kluk a jde za svým snem.To se mi líbí.
- A co věkový rozdíl,neřešíš ho?
To je fuk.Myslím si,že dokud máte s tím druhým nevyčerpatelný zdroj věcí, o kterých můžete mluvit,tak věkový rozdíl naprosto nechytá.

(
zdroj: časopis Top Dívka),částečný přepis rozhovoru.

//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 51, formatId: 43, url: new String(window.location.href), cborder: 'cc9900', cbackground: '3366ff', ctitle: '408080', ctext: 'cc9900', curl: '408080', simg: 1 }); //]]>
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama